fbpx

Za co płacisz u barbera?

Dlaczego strzyżenie klasyczne w warsztacie nie kosztuje 20 czy 30 zł? Skąd takie, a nie inne ceny?

Dla nowych osób może wydawać się to dziwne. W głowie może pojawić się myśl: Czy aby na pewno nie przepłacam?Może poszukam gdzieś taniej?

Szanujemy decyzje każdej osoby.

Nasi klienci przychodzą do nas mimo wyższych cen niż w osiedlowym salonie. A mamy klientów, którzy są z nami już lata. Dlaczego? Stoi za tym kilka powodów. 

Przychodząc do nas, możemy zaoferować każdej osobie gwarancję efektu, bo każdy nasz fryzjer został przeszkolony tak samo – musiał przejść ten sam zaawansowany proces szkoleniowy stworzony przez Maćka (na marginesie, jesteśmy z tego BARDZO dumni!).

Co sprawia, że trzymamy poziom w Warsztacie?

ceny

Umiejętności? Oczywiście! Czas? Jak najbardziej, każdej osobie poświęcamy go dużo! Ale to nie wszystko…

Każdy wie, jak to jest używać najtańszej maszynki do golenia… z jednym ostrzem. Aua.

Efekt? Mimo niezwykłych umiejętności może być przykry i bolesny.

Dlatego w pracy fryzjera bardzo ważny jest wysokiej jakości sprzęt. I jeśli o to chodzi, to my na sprzęcie nie oszczędzamy. Inwestujemy w najlepsze narzędzia i produkty na rynku: maszynki, balsamy, pomady czy nożyczki. Robimy to aby mieć absolutną pewność, że każdy sprzęt, z którego korzystamy, zda egzamin. Tak jak kierowcy Formuły 1 chcą jeździć najlepszymi bolidami, tak i ich kibice chcą, by auta były coraz lepsze, bo to daje im to, po co przyszli na tor.

Jeżeli Wy jesteście naszymi kibicami, to wiedzcie, że to, co robimy, jest po to, aby efekt dla Was był najlepszy, gdy przyjedziecie do warsztatu. Chcieliśmy tym wpisem pokazać Wam, że nie oszczędzamy na narzędziach, kosmetykach czy szkoleniach – to nie w naszym stylu. Chcemy dawać najwyższą możliwą jakość, jaką tylko się da!

A jeżeli nie zależy Ci na czasie i lubisz okazje, czekaj na promocje i zabawy – urządzamy je bardzo często!