Usługi barberskie w przystępnej cenie - Warsztat Fryzur Męskich Wrocław

USŁUGI I CENNIK

Strzyżenie klasyczne - 60 zł

Klasyczne strzyżenie, ale przedziałek nie jest obowiązkowy ;)

Strzyżenie wykonywane jest w stylu "barber". W skrócie “góra długo, boki krótko”. Boki strzyżemy maszynką, choć nie oznacza to, że zawsze cieniowanie musi być mocno wygolone do skóry, można cieniować też subtelnie. Popularne fryzury z tego stylu to klasyk, oficer, cropp oraz fryzura roztrzepana.


Strzyżenie maszynką na "rekruta" - 40 zł

Mocne militarne cięcie. Cała głowa maszynką na jedną długość lub z cieniowaniem boków krócej lub boki zgubione do zera (tzw. skin fade). Krótko, sportowo, bez grzywki.


Strzyżenie pełne lub włosy długie - 100 zł

Nie każdy z naszych klientów lubi krótkie boki. Wiele dłuższych stylów również wygląda schludnie i elegancko, natomiast długie włosy lub fryzury z pełnymi bokami pozwalającymi czesać się w tył wymagają więcej czasu dla ich perfekcyjnego wykonania dlatego fryzury długie wyróżniamy jako oddzielną usługę.

Krótki zarost - 40 zł

Zarost, czyli krótka broda do 6mm skracana trymerem/maszynką po całości na jedną długość z cieniowaniem policzków i konturem


Długa broda - 50 zł

Pełna broda - czyli długi zarost formowany w kształt brody z cieniowaniem całości konturem.

Usługi "broda i zarost" wykonywane są przez nas domyślnie z wykorzystaniem narzędzi elektrycznych. Maszynek, trymerów i shaverów. Jeśli chciałbyś, aby te usługi były wykonane z wykonaniem brzytwy i gorącego ręcznika sprawdź cennik usług "premium"

Jeśli masz siwe włosy na głowie lub brodzie i denerwuje Cię ich widok możemy się tym zająć. Bez obaw - efekt będzie naturalny i delikatny. Cover to nie farba. Nie powoduje powstawania odrostu. Wymywa się z czasem po kilku tygodniach. Całość ma poprawić Ci humor i spowodować, że będziesz wyglądał młodziej, jednak prawidłowo wykonany cover nie powinien zdradzać, że cokolwiek było w tym kierunku robione.

Cover zarostu/brody - 50 zł

Tej usługi nie ma w systemie rezerwacji online ponieważ wymaga wcześniejszej konsultacji z fryzjerem. Zagadnij nas o tę usługę na fotelu, a my wytłumaczymy Ci z czym to się je i umówimy Cię odpowiednio na kolejną usługę z coverem.


Cover głowy - 50 zł

Tę usługę możemy wykonać osobno, ale jest również obecna w cenniku jako "dodatek" do strzyżenia. Dla najlepszego efektu warto ją wykonać właśnie bezpośrednio po strzyżeniu.


Pakiet usług


Pakiety usług pozwalają łatwiej i taniej zarezerwować usługi w komplecie.

Dostępne pakiety to:

Strzyżenie klasyczne + Zarost: 80 zł
Strzyżenie klasyczne + Broda: 90 zł
Strzyżenie klasyczne + Cover: 90 zł


Zarezerwuj wizytę

Usługi dodatkowe

Naprawa w warsztacie

Poprawka po nieudanym strzyżeniu w innym salonie, na „świeżo” czyli do kilku dni po poprzednim cięciu zawsze za darmo.

Wiemy, że Ci się pali, bo jesteś niezadowolony ze strzyżenia. Zadzwoń do nas na 884 005 005, a zaproponujemy ci znacznie szybszy termin niż ten w rezerwacjach. Zaznacz przy rozmowie przez telefon, że chodzi o naprawę.

Z długich na krótkie

Ścięcie długich włosów do krótkiej fryzury klasycznej lub „rekruta” zawsze za darmo.

Jeśli system pokazuje Ci odległe terminy, skontaktuj się z nami telefonicznie 884 005 005, zobaczymy co możemy zrobić.

Usługi Premium

Dla bardziej wymagających klientów, takich którzy mają więcej czasu oraz chcą poczuć się jak w męskich SPA, przygotowaliśmy ofertę usług premium z wykorzystaniem gorących ręczników i brzytwy.

Jest to zupełnie inna jakość relaksu na fotelu, gorący ręcznik przykładany na twarz lub kark powoduje silne wyrzuty serotoniny, nasze mięśnie się rozluźniają a z fotela wstajemy z mocnym uczuciem przyjemności i odświeżenia.

Sprawdź sekcję usług premium w naszym systemie rezerwacji online: większość usług standardowych ma swoje odpowiedniki w usługach premium.


Zarezerwuj wizytę
ZAREZERWUJ