fbpx
Chcesz się nauczyć 
Dobrego Barberingu? 
Wpadaj do Wyczesanej Szkoły!

W Wyczesanej Szkole
uczymy na trzy sposoby:

STACJONARNIE WE WROCŁAWIU

Przyjdź na szkolenie do Warsztatu!
Stacjonarnie organizujemy szkolenia w małych grupach, na trzech poziomach – od podstawowego po zaawansowany.
Sprawdź najbliższe terminy:

W TWOIM SALONIE

Prowadzimy szkolenia w całej Polsce!
Chcesz, żebyśmy zorganizowali szkolenie w Twoim salonie? Dostosujemy je do potrzeb Twoich i Twoich pracowników.
Sprawdź jak to robimy:

KURSY ONLINE

Pierwszy cykl kursów, który skupia się na praktycznych aspektach pracy barbera!

Realizujemy kompletny program szkoleniowy: od podstaw po zaawansowane techniki barberingu.
Ucz się w kapciach na kanapie!

Chcesz być dobrym fryzjerem Męskim, który zawsze ma zapełniony kalendarz wizyt?

Wpadaj na nasze szkolenie.

Nasza filozofia pracy jest prosta. Fikuśne fryzurki zostawiamy na sesje zdjęciowe. Na co dzień klient nie chce czegoś takiego na głowie.
Nie będziemy uczyć Cię modnych trendów, które zaraz przeminą, czy innych pierdół, które są dla Ciebie zbędne. Uczymy barberingu w praktyce, technik a nie form. Damy Ci konkretną wiedzę, którą z marszu będziesz mógł zastosować w swoim salonie. Potem będziesz już tylko patrzeć, jak ustawia się do Ciebie kolejka.

Wyczesana Szkoła to projekt szkoleniowy Warsztatu, w ramach którego uczymy tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką fryzjerstwa, ale także doświadczonych barberów, którzy chcą poznać nowe techniki i stawać się jeszcze lepszymi w tym, co robią.

Szkolenia stacjonarne

„Pierwsze kroki”

Trzydniowy kurs podstaw fryzjerstwa męskiego dla zupełnie „zielonych”. Nie od razu Rzym zbudowano, ale od czegoś trzeba zacząć.

NAJBLIŻSZE TERMINY

„Techniki Cieniowań Barberskich”

To szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących. Uczniów fryzjerstwa oraz czynnych zawodowo fryzjerów którzy chcieliby się nauczyć w jaki sposób wykonywać piękne, szerokie barberskie cieniowania maszynką.

NAJBLIŻSZE TERMINY

„Klasyka i nowoczesność”

Szkolenie „Klasyka i nowoczesność” oddaje ducha Warsztatu Fryzur Męskich. Pokazujemy w nim filozofię podejścia do klienta i do barberingu. Celem szkolenia jest pokazanie, że barbering jest prosty.

NAJBLIŻSZE TERMINY

Szkolenie w Twoim salonie

Ten sam program szkoleniowy, który realizujemy w naszych Warsztatach we Wrocławiu, możemy przeprowadzić również w Twoim salonie, nie ważne z jakiego miejsca w Polsce jesteś. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie szkoleń stacjonarnych.
Dla salonów i fryzjerów z większym doświadczeniem w barberingu przygotowujemy indywidualny program szkoleniowy. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją odezwij się do nas, przygotujemy program dopasowany do Twoich potrzeb!

Chcesz Zorganizować Szkolenie w Swoim Salonie?

Skontaktuj się z Tomkiem, naszym managerem ds. szkoleń:

Szkolenia online

Siedem lat doświadczenia w szkoleniu barberów zaowocowało niezwykłym projektem. Wyczesany.com to platforma szkoleniowa online, gdzie w kolejnych kursach systematyzujemy wiedzę barberską i po kolei od ogółu do szczegółu pokazujemy techniki i formy. Kurs jest zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł uczyć się z niego w formie krótkich pigułek wiedzowych, przerywając w dowolnym momencie i kontynuując w dogodnym dla Ciebie czasie.
Wiemy, że wyjazd na szkolenie stacjonarne wymaga skoordynowania kalendarza, nie zawsze wybrane szkolenia dostępne są w dogodnym dla nas terminie i miejscu. Nasza platforma powstała po to, żeby umożliwić naukę tym, którzy nie mogą poświęcić całego weekendu na wyjazd szkoleniowy.
Naszym celem jest również zebranie i usystematyzowanie wiedzy berberskiej w jasną i zrozumiałą strukturę, pokazując większy obraz zawodu a nie tylko jego wąski wycinek.

Dlaczego warto wybrać się na nasze szkolenie?

Powracający klienci

Styl barberingu, którego uczymy na szkoleniu, przypadnie do gustu wielu klientom. Stawia na ich wygodę - fryzury są praktyczne, ale i efektowne. Dzięki temu ludzie do Ciebie wrócą, bo zrobisz im taką fryzurę, w której czują się dobrze.

Gotowe techniki do zastosowania u siebie

Na szkoleniu pokażemy Ci mnóstwo technik fryzjerskich i gotowych rozwiązań, które od razu możesz przenieść do swojego salonu.

Nie uczmy tego, co wszyscy

Czyli ciężkiego barberingu w stylu "Shorem". Dlatego, że nie każdy klient jest gotowy na taką fryzurę, ale też nie każdemu ona pasuje. My uczmy techniki, które dopasujesz do każdego klienta oraz jego oczekiwań.

Napisz do nas