fbpx

Włosy zimą cz. 1 – fryzury pod czapkę (BONUS)

Dużo pytacie o zimowe fryzury, dlatego mamy dla Was bonusowy materiał do pierwszej części naszego poradnika – fryzury które dobrze przetrwają pod czapką.

1. Rekrut – się rozumie, krótkie włosy – mały problem! Choć tu też należałoby uważać i cieniowanie wykonać od 1 milimetra, a nie od skin fejda! Przy skin fejdzie odrastające włoski będą bardzo sztywne przez ok. tydzień i będą haczyć o czapkę, bluzę czy sweter.

 
2. Crop i wszystkie jego odmiany, czyli fryzury swobodnie leżące w dół. Dość łatwo jest je przywrócić do ładu po zdjęciu czapki.
3. Długi klasyk – jeśli zdecydujesz się na klasykę, to️ zapuść włosy o 2-3 cm dłuższe niż zazwyczaj (wydłuż je o jedno strzyżenie), ogranicz używanie pomady, a zamiast niej użyj odżywki do włosów. Po zdjęciu czapki łatwo ogarniesz swoją grzywę!

4. Long trim – propozycja dla wytrwałych i tych, którym zimno w głowę. Wszelkie fryzury z pełnymi bokami dobrze siedzą pod czapką. Pamiętaj aby włosy rano umyć i wysuszyć! Możesz dać na nie odżywkę w sprayu lub odrobinę lakieru i rozczesać. Na pewno będzie cacy pod czapką.

Jeśli jeszcze nie widziałeś pełnego materiału o włosach pod czapką zapraszamy do pierwszej części naszego poradnika.

A już niedługo kolejne zimowe porady, stay tuned!