fbpx

Dlaczego golenie na łyso nie jest dla każdego?

Poniżej przedstawiamy 4 sytuacje, w których nie polecamy abyś obcinał się maszynką na krótko lub całkiem na łyso:

1. SYTUACJA: Jesteś blady bo unikasz słońca.

Jeżeli nie chcesz wyglądać jak chory syn młynarza, efekt może Cię rozczarować. W krótkich włosach zdecydowanie lepiej wyglądają osoby o śniadej karnacji lub lekko opalone.

Jeśli masz ziemistą, zielonkawą karnację i wory pod oczami, bo od 4 tygodni nie odchodzisz od komputera, to też nie jest to najlepszy pomysł.

2. SYTUACJA: Jesteś bardzo szczupły lub masz mocno szczupłą twarz.

Krótka fryzura odmładza, ale gdy jesteś bardzo szczupły, trzeba byłoby przemyśleć decyzję o fryganiu się na Pazdana, gdyż możesz wyglądać po prostu niezdrowo.

Zdecydowanie lepiej wyglądają w krótkich włosach przypakowane chłopaki!

3. SYTUACJA: Nie masz czasu.

Obcięcie się całkiem łyso jest praktyczne, jednak aby dobrze wyglądać, trzeba pojawić się u fryzjera trochę częściej niż w przypadku długich włosów.

4. SYTUACJA: Nie lubisz zmian lub przejmujesz się opinią innych.

Jeśli ogolisz się całkiem na zero, będziesz wyglądać agresywniej. Ma to swój urok, ale taka fryzura jest często stygmatyzowana w naszym społeczeństwie…

Babcia może dostać zawału przed niedzielnym obiadem, dziewczyna nie wpuści Cię do domu, a koledzy w pracy będą drzeć łacha….

A teraz na poważnie:

Jeżeli nie jesteś pewny decyzji – po prostu odwiedź Warsztat Fryzur Męskich, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie w Twojej konkretnej sytuacji. Jeśli wypadają Ci włosy i robią się zakola, to warto rozważyć to na poważnie. I… może nie ma się co przejmować nowym imidżem…?

Zobacz, jak wygląda Vin Diesel, Dwayne Johnson, czy też kolesie z Prison Breaka. Wyobrażasz sobie ich w długich włosach?